Menteşe

Mobilyaların kullanışlı olmasına olanak tanıyan hırdavat malzemelerini sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu kategorimiz içerisinde menteşe çeşitleri yer alıyor. Tüm mobilya modelleri ile bir arada kullanıma uygun olan ve dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilen menteşe çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünleri tek tıkla sepetinize atabilir ve bu sayede hızla adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Menteşe Modelleri

Son yıllarda daha yaygın bir biçimde kullanılamaya başlanan deve boynu menteşe modellerine de sitemizden göz atabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde mobilyalarınıza monte edebileceğiniz bu ürünler sağlam olması ile dikkat çekiyor. En kaliteli menteşe modelleri ile mobilyalarınızın kullanım ömrünü siz de uzatabilirsiniz. Mobilya imalathanelerine de hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Menteşe Çeşitleri

Masa modellerinde kullanım için özel olarak üretilen menteşe çeşitleri de sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca oval masa menteşe modellerine göz atabilir ya da tercihinizi çelik panel menteşelerden yana kullanabilirsiniz. Arada pipo menteşe modelleri ile cumbalı menteşeleri de seçenekleriniz arasına ekledik.

Frenli menteşe çeşitlerine olan ihtiyacınızı da sitemizden karşılayabilirsiniz. Kategorimiz içerisinden seçtiğiniz ürünleri kolaylıkla sepetinize atabilirsiniz. Tüm menteşe modelleri için uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri avantajlarından hemen siz de faydalanın. Bu arada siparişlerinizi en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. 

₺687,50 KDV Dahil
₺750,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
1