Kapı ve Pencere Menteşeleri

Herhangi bir kapı ve pencerelerin düzgün bir şekilde açılıp kapanabilmesi için menteşelerin kullanımı gereklidir. Kullanılan malzemenin tamamen paslanmaz çelik olması, kaliteli maddeden yapılması daha uzun yıllar kullanacağınız bir kapıya sahip olacaksınız demektir. Uzun yıllardır sizleri için hizmet veren firmamız çeşitli hırdavat malzemeleri ve menteşeleri sizler için üretmektedir. Her bütçeye uygun yüksek standartlardaki ürünlerimizle sizler için çalışmaktayız.

Birden çok menteşe çeşidi kullanılmaktadır. Menteşe görünümünden hoşlanmayanlar için gizli menteşeler kullanılarak oluşabilecek görüntü önlenebilmektedir. En çok tercih edilen ise, standart olanlarıdır. Bu türleri montaj yapmak diğerlerine göre daha zor olsa da oldukça sağlamdır. Binme menteşeyse standartlara alternatif olarak kullanılır. Kolay monte edilmesi ve 2mm kalınlığında oluşuyla kapı ve pencerelerin kapanmasını engellemez.

Kelebek olarak bilinenlerse, kapı açılış yönünü seçmenize olanak sağlar. İsterseniz sağ tarafa isterseniz de sol tarafa takılarak çift yönlü bir imkân sağlar. Bir diğer alternatifse, kapı kapatmayı sürekli unutanlar için kurtarıcı niteliğinde olabilir. Otomatik kapanmayı sağlayan menteşeler. Tıpkı gizli olanlar gibi monte edildiğinde görülmez. Bu da görüntü kirliliği yaşanma ihtimalini yok eder. Bunların temel özelliğiyse kapının açıldıktan bir süre sonra kendiliğinden yavaşça kapanmasıdır. Eliniz doluyken ya da kapıyı, pencereyi kapatmayı unuttuğunuzda kendiliğinden kapanması kolaylık sağlayacaktır.

Firmamız, tamamen çelik malzemeler kullanılan modellerin hepsi senelerce kullanmaya uygun olarak üretmiştir.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR