Çekmece Rayları

Firmamız hırdavat malzemeleri alanında Türkiye’de önemli isimlerin başında gelmektedir. Evinizi tamamlayan eşyaların üretimini yaparak sizlere kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Çekmeceler evdeki dağınıklığın olmasını engellemek, her şeyin yerli yerinde ve düzenli olmasını sağlamak için büyük önem taşır. Önceki dönemlerde itmeli çekmeceler yoğunlukla kullanılmaktaydı. Günümüzde ise hem pratik oluşu hem de kol kuvvetinin en aza indirilmesi gibi nedenlerle mekanik raylı çekmeceler tercih edilmeye başlandı.

İstenen desen ve renkte taktırdığınız çekmecelerin dışı kadar içinin de güzel ve kaliteli olması için sitemizdeki ray sistemlerinden birini seçebilirsiniz. Kendiliğinden kapanan ray sistemleri sayesinde çekmecelerin hızlı kapanarak çarpmasını, dolayısıyla yıpranmasını önlemektedir. Sessizce kapanmasını sağlayan çekmece raylarına monte edilen tekerlekler sayesinde kullanış kolaylığı sağlanıyor. Yeni tasarım çekmece rayları hem kullanış kolaylığı hem de sessiz kapanmasıyla tercih ediliyor.

Tek ve çift taraflı, bilyeli, dönebilen, teleskopik olmak üzere farklı şekillerde isteğe göre üretilebiliyor. Her ölçüde çekmecelere uygun olarak monte edilebiliyor. Her bütçeye uygun şekilde yüksek kalite sunan sistemler üretiliyor.  Paslanmaz çelikten, metalden ya da sert yapılı plastikten üretilebiliyor. Çekmece türüne göre seçilecek olan malzemelerde de değişiklikler olabilmektedir.

Size en uygun olan modelleri inceleyebilir, uygun fiyatlı ürünlere sizde sahip olabilirsiniz. Yüksek kalite ve konfor evinizin her alanında olsun istiyorsanız sitemizde küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR