Kapı Kilidi

Özellikle evlerde kapı kilitleri güvenlik açısından çok önemlidir. Herkes tüm gün işte, okulda ya da dışarıda olması nedeniyle evinin güvende olduğunu ve yabancı kimsenin girmediğini bilmek ister. Firmamız sayesinde tüm bu endişelerden kurtulabilirsiniz. Tamamen paslanmaz çelikten yapılan kapı kilitlerimiz her bütçeye uygun çeşitlerle çoğaltılmıştır. Her kapı modeline uygun kilitleri internet adresimizden de inceleyebilirsiniz.

Çoğu evde çelik ya da demir kapı kullanılır. Bu tip kapılarda en yaygın olan standart kilittir. Yaşam alanınızın maksimum güvenlikte olması için her talebe uygun modellerimiz bulunmaktadır. Sürme kilit, asma kilit, gizli kilit ve gömme kilit olmak üzere çeşitleri bulunur.

Her kapının kilidi birbirinden ayrı ve o kapıya özel olacak şekilde üretilmiştir. Kapı kilitlerinde ağırlık önemli bir faktördür. Ağır bileşimden yapılan tasarımlar daha yüksek güvenlik olmasını sağlayarak, kapının istenmeyen kişiler tarafından zorlanmasını da engeller. Kilitler üretilirken temel amaç evi koruması ve çok uzun seneler kullanımına devam edilebilmesidir. Bu nedenle kaliteli ve paslanmayan maddelerden üretilmesi büyük önem arz eder.

İsteğe göre kapı kilidine ek olarak, üstten sürgülü zincir ya da ek anahtar deliği monte edilebilmektedir. Bu ekstra bir güvenlik önlemi almanızı sağlayarak, daha korunaklı olmasını sağlar. Birden çok anahtarla uğraşmak istemeyenler için az kilitli fakat yüksek korunaklı modellerde önerilmektedir. Hem siz hem aileniz için tasarladığımız kaliteli modeller için bize ulaşın.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR