Porselen Kulp

Evinizin şık görünümünü tamamlayan objeler arasında porselen kulplar gelmektedir. Sizler için özel desenler ve renklerde tasarlanmış olan kulpları inceleyerek evinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm modellerimiz, uzman teknik ekibimiz sayesinde çok kısa sürelerde monte edilir ve uzun yıllar kullanım imkânı sağlar.

Porselen ürünler her zaman daha göz dolduran, gösterişli ürünler olmuştur. Sağlam yapısı ve zarafetiyle göz dolduran kulplara kolayca sahip olabilirsiniz. Bu ürünler, takıldığından itibaren evinizin havasını değiştirecek. Uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz tüm modellerimiz uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Ürettiğimiz modellerin tamamı ve iş yerlerinizde kullanıma uygundur. Ürünlerimizde en kaliteli kaplamalar ve özenle işlenmiş desenler bulunmaktadır. Kaliteli malzemeler sayesinde uzun seneler kullanılır ve herhangi bir kırılma, çatlama durumuyla karşılaşılma söz konusu olmaz.

Ev içerisinde en çok temas edilen yerlerden birisi olan çekmece ve kapılar, en çok kirlenen yerlerinde başında gelir. Porselen kulplar sayesinde temizlik yapmakta çok kolay bir hale gelir. Nemli bir bez yardımıyla, herhangi bir kimyasala temas etmeden birkaç saniye içerisinde ilk günkü görkemine kavuşturabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünler, paslanma ya da kırılma gibi durumlar yaşanmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hazır tasarlanmış ürünlerin yanı sıra, size özel model ve desenlerde de üretimimiz mevcuttur. Çeşitli kampanya ve indirimlerden faydalanmak için sitemizi düzenli aralıklarla kontrol edebilirsiniz. Her bütçeye uygun porselen kulp modellerine çok kısa sürede sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR